Jak kleić plexi?

Klejenie plexi (akrylu) może być nieco trudniejsze niż klejenie innych materiałów, ale z odpowiednimi narzędziami i techniką można uzyskać trwałe połączenie. Oto kilka kroków, które pomogą Ci w procesie klejenia plexi.

czytaj całość »
Co to jest Lustro Akrylowe?

Lustro akrylowe, nazywane także lustrem z plexi, jest rodzajem lustra wykonanego z materiału znanego jako plexi lub pleksi, czyli akrylowego szkła organicznego. Plexi to tworzywo sztuczne o właściwościach zbliżonych do tradycyjnego szkła, ale jest lżejsze, bardziej wytrzymałe na uszkodzenia i bardziej elastyczne. Zobacz cechy charakterystyczne lustra akrylowego.

czytaj całość »
Cięcie plexi laserem czy frezarką?

 Istnieją 2 popularne metody precyzyjnego cięcia plexi - laser CO2 lub ploter frezujący. Która z metod jest lepsza? Jakie są wady i zalety tych technologii. O tym przekonasz się czytając ten wpis. 

czytaj całość »
Pierwszy post

Bloguj w swoim sklepie!

Blog to jedno z najskuteczniejszych narzędzi komunikacyjnych XXI wieku. Dlatego twój sklep też musi blogować.

Na świecie są miliony ludzi szukających w internecie najciekawszych treści oraz produktów. Nie każdy jednak ufa reklamom, dla wielu z nich najważniejsze jest źródło tych informacji. Im bardziej wiarygodne, tym lepiej. Dlatego blogowanie jest tak ważne, by poprzez bloga budować zaufanie swoich klientów.

Jeżeli wiesz co chcesz sprzedawać w sklepie internetowym, powinieneś też znać wszystkie obawy i zainteresowania swoich klientów – artykułami na blogu musisz odpowiadać na ich potrzeby oraz ich inspirować. To ważne także dla Google i wyszukiwarek internetowych – im lepszy i ciekawszy content na twojej stronie, tym większa szansa, że trafi do tych, którzy go szukają w internecie.

Tutaj możesz zacząć blogować już dziś.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl