Plexi na wymiar jako panel dekoracyjny w salonie
Plexi na wymiar jako panel dekoracyjny w salonie

Plexi albo pleksi jest bardzo popularnym materiałem stosowanym w wielu gałęziach przemysłu, ale znajduje również zastosowanie w warunkach domowych. Często zgłaszają się do nas klienci, którzy chcą zamówić plexi na wymiar. Najczęstszy wybór to plexi transparentna, która dzięki swym właściwościom zbliżonym do szkła z powodzeniem je zastępuje. Półki szklane, osłonki ścian dla zwierząt, nakładki na stół czy też wieka do akwarium to najczęstsze potrzeby naszych klientów. Nierzadko zamówienia składają pracownicy naukowi, którzy wykorzystują łatwość obróbki plexi i jej wysokie właściwości wytrzymałościowe do tworzenia prototypów swoich wynalazków.
Tym razem zgłosił się do nas pan Piotr, który złożył bardzo nietypowe zamówienie plexi na wymiar w kolorze czarnym. Jego celem było stworzenie dekoracji do salonu, a konkretnie pokrycie panelami niemodnego już tynku strukturalnego jakimś jednolitym materiałem o wysokiej jakości. Wybór padł na czarną pleksi o wysokim połysku, a efekt ocenić możecie sami na poniższych wizualizacjach.

Plexi na wymiar panel dekoracyjny

Jednolitość i wysoki połysk czarnej plexi podkreśla w salonie jego minimalizm, ale dodaje też odrobiny luksusu.
Do montażu została użyta mocna dwustronna taśma piankowa, dzięki której panel będzie trwale przymocowany do podłoża na długie lata.
Dokładne spasowanie paneli wymagało bardzo precyzyjnego cięcia na wymiar. Cięcie laserem plexi daje gwarancje wysokiej jakości krawędzi i powtarzalnych wymiarów, co umożliwia realizacje takich i wielu innych projektów.

Plexi na wymiar panel dekoracyjny widok z boku

Zgłoś się do nas jeżeli szukasz pleksi na wymiar. Posiadamy w stałej sprzedaży zarówno plexi transparentną jak i kolorową. Jeżeli nie masz projektu, bez obaw - wszystko zrobimy za Ciebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl